Театр ляльок відкриє сезон на новій літній сцені

11:16 23.07

8 серпня Київський академічний театр ляльок вперше після оголошення карантину запросить глядачів на перегляд вистав. У новому сезоні змінять локацію: вистави демонструватимуть на новій літній сцені на свіжому повітрі на 50 місць.

Театр ляльок відкриє сезон на новій літній сцені

Для дітей обрано зручний час показу – субота і неділя об 11:00, коли сонце ховається за вежами замку і глядачам на вулиці комфортно.

8 серпня о 21:00 відбудеться ексклюзивний показ вечірньої вистави «Любов дона Перлімпліна» і джем-сешн «Палка Іспанія» (глядачів запрошують уже о 20:00 зі своїми музичними інструментами – пограти та обговорити виставу). 15 серпня – прем’єра «санітарної» вистави «Зубата втрата».

Також театр підготував демонстрації «вистав на воді» – улюблені спектаклі на борту суден пароплавної компанії «Гідропарк». Вистави для дорослих «Кайдашева сім’я» та «Оскар» гратимуться у звичайному режимі (велика та мала зала відповідно), але з обмеженою кількістю глядачів.

При вході глядачі проходитимуть температурний скринінг, між сидіннями передбачена дистанція.

Ознайомитися з афішою на серпень можна за посиланням.

загрузка...

Читайте також: Від ілюзіонів до мультиплексів: 10 фактів про київські кінотеатри

Нагадаємо, “Великий Київ” також підібрав для вас найцікавіші події цих вихідних (24-26 липня) – італійське кіно, київські коктейлі та радянська архітектура!

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...