Оперні співи на ринку: артисти записали відео, щоб підкреслити – культура живе

18:38 23.06.2020

Артисти Київського академічного театру опери та балету для дітей та юнацтва заспівали на Житньому ринку. Ролик із фрагментом з опери Г. Доцінетті “Viva la mamma” вийшов в рамках проєкту “Якщо ти не йдеш в театр – театр йде до тебе”. Ідея в тому, щоб показати – під час карантину духовна їжа така ж важлива, як і фізична.

Оперні співи на ринку: артисти записали відео, щоб підкреслити – культура живе

Про це повідомляється на сайті мерії. 

Ідея проєкту полягає в приверненні уваги до проблем культурної сфери в умовах карантинних обмежень, спричинених пандемією COVID-19.

Ролик демонструє, що «духовне харчування» не менш важливе, ніж фізичне, та закликає глядачів приходити до театрів, щойно з’явиться така можливість.

Директорка Департаменту культури Діана Попова зазначила, що подібні ініціативи показують – культура продовжує жити попри перепони.

Ми щасливі з таких ініціатив. Завдяки подібним дистанційним івентам розумієш, що культура продовжує жити попри перепони, які стають на її шляху, а культурні діячі готові приймати існуючий стан речей і плідно працювати! «Карантин обов’язково закінчиться. Все буде добре!» – саме під таким гаслом ми очікуємо ще один сюрприз від Київської опери вже наприкінці червня»,

– зазначила директорка Департаменту культури Діана Попова.

Цікаво, наскільки на різні речі надихає людей карантин. В Японії, наприклад, не співаються, а готуються вмирати і на подвір’ї навіть створили приватну гробницю

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...