“Сьогодні маємо шукати баланс між збереженням історичного Києва та розвитком його комфортного майбутнього” – Володимир Прокопів

Автор: Галина Ворона
18:24 19.10

У Києві сьогодні відбулась міжнародна науково-практична конференція “Культурна спадщина і сучасні методи її реновації та ревалоризації”. На цей захід з’їхалися фахівці з Бельгії, Великобританії, Польщі, Іспанії, Угорщини, Китаю, Грузії та Естонії. Серед спікерів були як вітчизняні, так і міжнародні експерти, які обговорювали наявні практики реставрації, реновації, ревалоризації та пристосування історичних будівель.

“Сьогодні маємо шукати баланс між збереженням історичного Києва та розвитком його комфортного майбутнього” – Володимир Прокопів

Зокрема, заступник голови КМДА Володимир Прокопів на відкритті конференції наголосив, що для столиці України тематика заходу є надзвичайно актуальною. Виклики часу диктують пошук нових шляхів вирішення низки проблем, накопичених у місті щодо консервації, реставрації та музеєфікації об’єктів культурної спадщини, пристосування до сучасних вимог функціонування будівель із застосуванням новітніх технологій.

Заступник мера впевнений: сьогодні столична влада шукати баланс між збереженням історичного Києва та розвитком його комфортного майбутнього.

Ми зустрілися на території Київського арсеналу не випадково. Київський арсенал є частиною історико-архітектурного комплексу Київської фортеці. Це єдине в Європі фортифікаційне укріплення, яке залишилося збереженим у досить повному вигляді. Київська фортеця є одним із прикладів наукової реставрації. Нові сенси, які диктує час, змінили функціональне використання Арсенальних виробничих майстерень як головного корпусу фортеці з виробництва та ремонту зброї на освітні хаби, коворкінги, фуд-зони та готель”, – зауважив він.

Читайте також: Столиця та вся Україна мають знати, що відбувається з Костелом Св. Миколая – Прокопів

Нагадаємо, раніше Володимир Прокопів заявив, що Мінкульт ігнорує офіційний запит про плани щодо Гостиного двору.

Великий Київ у Google News

підписатися