“Собаче ставлення” та знущання. Дівчина з “голої” фотосесії у Дубаї розповіла про 8 днів затримання

Автор: Любава Лисичкіна
23:56 14.04

Українка розповіла, що їх позбавили всього: забрали особисті речі, гроші, паспорти, телефони. Для дівчат це був шок і страх за те, що немає можливості зателефонувати і сказати, що живий. Крім того, в камері був холодний душ, запах незмивного туалету, був відсутій туалетний папір, а їсти треба було тільки руками.

“Собаче ставлення” та знущання. Дівчина з “голої” фотосесії у Дубаї розповіла про 8 днів затримання

Відповідний пост модель опублікувала на сторінці в Instagram.

Українка Вікторія Ільченко, пожалілася на те, що  довелося  пережити  їй  та її подругам у камері після затримання правоохоронцями Думаю.

За словами моделі, до них було “собаче ставлення” з боку органів. Вони не мали можливості  зателефонувати ні додому,  ні  консулу.  

 “Ти сидиш у страшному місці, де всі співробітники органів іншої країни брешуть і не говорять точної інформації, не кажучи вже про адвоката, не дають зі стаціонарного номера телефону зателефонувати родині або послу”, – додала модель.

За словами українки, у в’язниці у них був тільки один матрац і ковдра, світло, яке ніколи не вимикають, і шумлива вентиляція, яка “не дає заснути і є одним з психологічних прийомів”. Поки не приїхав український консул, дівчатам не давали навіть необхідні засоби під час ПМС, тому їм доводилося використовувати медичні маски.

Також офіцери могли облапувати дівчат.

Станом на вечір 14 квітня акаунт дівчини був видалений із соцмережі. 

Нагадаємо, тиждень тому зчинився голий скандал: українкам, які знімалися “ню”на балконі у Дубаї , світила в’язниця.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...