Голий скандал: українкам, які знімалися “ню”на балконі у Дубаї , світить в’язниця. Деталі

Автор: Любава Лисичкіна
22:54 05.04.2021

Новий скандал у мережі: з’явилися фото та відео оголених жінок, що позують на балконі висотної будівлі у курортному районі Дубая. Серед дівчат – українки.

Голий скандал: українкам, які знімалися “ню”на балконі у Дубаї , світить в’язниця. Деталі

Спочатку у мережі з’явилося відео, зняте  людиною   у сусідньому хмарочосі.

І хоча місцева газета The National припускала, що це відео могло бути своєрідним “рекламним трюком” порно-сайту , воно призвело до величезного скандалу.

Фото, на якому знято процес підготовки зйомки

Адже  кадри, які з’явилися в Twitter, обурили місцеву громадськість, і в той же день всіх голих моделей затримала поліція.

Поліція і мораль

Згодом поліція Дубая повідомила про  арешт людей  які з’явилися на “непристойному відео”. З огляду на заяву правоохоронних органів країни,  відео та позування є неприйнятною поведінкою, яка не відображає цінності і етику арабської країни.

“Щодо заарештованих було зареєстровано кримінальне провадження, що було передано в прокуратуру для подальшого судового розгляду. Поліція Дубая застерігає від такої неприйнятної поведінки, яка не відбиває цінності і етику еміратського суспільства”, — заявили і поліції.

Також відомо, що затримано   організатора непристойного  відео на балконі в Об’єднаних Арабських Еміратах,   33-річного Олексія Концова.

Голі українки 

Деякі з дівчат, які взяли участь у фотосесії з оголеним балконом, були сфотографовані разом, насолоджуючись часом в Дубаї.

Згодом  стало відомо, що  голими на балконі позували і українки в тому числі. У коментарі виданню “Інтерфакс” речник МЗС України Олег Ніколенко повідомив, що серед затриманих є 11  громадянок України.

За словами речника, українське консульство в Дубаї взаємодіє з місцевими правоохоронцями для забезпечення дотримання прав українок та з’ясування всіх обставин цієї справи. 6 квітня український консул має відвідати затриманих.

Хто знімався голяка?

Видання  Dailymail повідомляє, що загалом було арештовано 40 жінок, які є громадянками Білорусі, РФ та Молдови.

Журналісти вже перевірили інстаграми і познаходили найбільш яскравих моделей по тату. Це українки Яна, Діана та Катерина Кашенко.

Зокрема, більшість  дівчат  розмістили в себе на сторінках в соцмережі фото з Дубаю.

Розпусні дії і в’язниця?

Жінкам може загрожувати обвинувачення у розпусних діях. Адже ОАЕ це та країна, де  людей можуть засудити за дописи в соцмережі чи поцілунок на вулиці.

Дівчата  можуть провести до 6 місяців у в’язниці і виплатити штраф. За даними британського видання, цей штраф може становити близько однієї тисячі фунтів (38,5 тис. грн).

 

Великий Київ у Google News

підписатися