Сміттєвий полігон у заповіднику. Як прибирали Осокорки

15:15 29.04.2020

На території майбутнього ландшафтного заказника місцевого значення «Осокорківські луки» прибрали несанкціоноване сміттєзвалище. Воно утворилось через недобросовісних “підприємців”, що брали гроші людей за вивіз сміття на відповідний полігон, а самі вивантажували його де прийдеться.

Сміттєвий полігон у заповіднику. Як прибирали Осокорки

Як повідомляє пресслужба Дарницької РДА, останніми роками на території майбутнього ландшафтного заказника «Осокорківські луки» було вивантажено кілька великих самоскидів будівельного і побутового сміття і десяток куп сміття із мікроавтобусів.

Місцева влада каже, що спільно з активними громадянами і активістами, місцевими мешканцями, небайдужими підприємцями працює для захисту цих луків.

Так, на початку березня відбулися зустрічі з підрядною організацією, яка вже в квітні, розпочала роботи з ліквідації найбільших сміттєвих навалів. Була задіяна великогабаритна техніка, завдяки якій було вивезено десятки тонн сміття.

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Цими вихідними, дотримуючись всіх карантинних застережних мір, заходів і правил, активна громада остаточно навела лад в буферній зоні заказника – в десятки мішків, вручну, було зібрано все те, що залишилося після прибирання великогабаритної техніки.

У райадміністрації кажуть – все завдяки активній позиції членів громадської організації “Екопарк Осокорки”.

“Після послаблення карантинних заходів Дарницький район чекає велике потужне прибирання за участю активістів, підприємців та комунальників. Далі буде”, – додали у райадміністрації.

мусорный полигон, осокорковские луга мусорный полигон, осокорковские луга мусорный полигон, осокорковские луга мусорный полигон, осокорковские луга мусорный полигон, осокорковские луга мусорный полигон, осокорковские луга мусорный полигон, осокорковские луга мусорный полигон, осокорковские луга

Нагадаємо, 11 квітня 2019 року Київська міська рада оголосила природну  територію на південь від озера Тягле та вулиці Колекторної в Дарницькому районі ландшафтним заказником місцевого значення «Осокорківські луки» . Він матиме орієнтовну площу 148 га. Зазначена ділянка – це землі комунальної власності столиці.

Великий Київ у Google News

підписатися