«Слугам» роздали інструкцію, як зривати позачергове засідання Київради – депутат

Автор: Марія Супрун
16:41 20.01

Депутати президентської партії «Слуга народу» перед позачерговим засіданням Київради отримали інструкцію з покроковим планом як діяти, щоб зірвати розгляд звернення про політичний тиск на опозицію.

«Слугам» роздали інструкцію, як зривати позачергове засідання Київради – депутат

Про це сказав депутат Київради від «Європейської Солідарності» Сергій Таран на брифінгу.

Він зазначив, що має важливу інформацію, яка дуже яскраво свідчить про те, чим займаються представники Зеленського тут у Київраді. За його словами, темник, який розробили на Банковій і роздали депутатам від «Слуг», передбачає декілька кроків, які вже зараз можна побачити в раді.

«План дій на позачергову сесію і перший пункт передбачає виступи представників фракції «Слуга народу» в Київраді з критикою того, що позачергове засідання було скликано лише з одним питанням порядку денного що стосується виключно Порошенка і Медведчука. Ви бачили зараз що вони вже його виконали», – процитував документ депутат.

Він також зазначив, що другим пунктом плану було внесення депутатами від «Слуг» пропозицій по розгляду проектів рішень, які стосуються проблем міста.

«Ви теж це вже бачили, як вони це сумлінно виконують згідно цього плану», – додав Таран.

Згідно цього темника, депутати від Слуг повинні наполягати на розгляді спочатку питань, що стосуються життєдіяльності міста, а вже потім політичних питань.

«Далі наполягати на тому, щоб дати право виступити депутату Верховної Ради від Слуг народу комусь із київських мажоритарників і він у своєму виступі розкритикує «ЄС» та ОПЗЖ. Ну, звичайно ж треба приєднати ці політичні сили з погляду технологів Банкової… Тому що ця сесія на думку технологів Банкової потрібна була тільки Порошенку і Медведчуку», – процитував та прокоментував він наступний пункт темника «Слуг».

Також Таран зазначив в Twitter, що в Київраді – нова/стара коаліція ОПЗЖ та Слуг народу.

Блокують трибуну, протестуючи проти звернення до президента, ВР, офісу Генпрокурора щодо недопущення переслідування опозиції. Обидві фракції хором підтримують побудову Зеленським в Україні «руского міра»“, – написав депутат.

Нагадаємо, раніше ми писали, як “Слуги народу” страждають у боях за відходи.

Великий Київ у Google News

підписатися