Слідчий ДБР у «справі Порошенка» у 2013 році «кошмарив» активістів за мітинг у Межигір’ї

Автор: Марія Супрун
13:23 21.01

У справі проти лідера “ЄС” Петра Порошенка задіяні перевірені кадри Татарова ще з часів Януковича.

Слідчий ДБР у «справі Порошенка» у 2013 році «кошмарив» активістів за мітинг у Межигір’ї

Про це на брифінгу повідомив адвокат п’ятого Президента Ігор Головань. Він, зокрема, нагадав, що слідчий ДБР Сергій Гадайчук у липні 2013 року працював в органах внутрішніх справ на Київщині і брав участь у фальсифікації кримінального провадження проти громадських активістів, які пікетували Межигір’я.

Головань зазначив, що зараз слідчий ДБР спільно з суддею Печерського суду став учасником фальсифікації рішення щодо арешту майна Порошенка. Адвокат наголошує: Порошенко не отримував у встановленому порядку повідомлення про судове засідання. Суддя Бортницька нібито відправила телеграму слідчому ДБР – а подібний спосіб повідомлення давно застарів.

«Ми неодноразово говорили про ті фальсифікації, про яких вдається і Офіс Генпрокурора, і ДБР, маніпуляції адресами для того, щоб залишатися незаконно, але і під парасолькою Печерського районного суду. Чому саме Печерський суд? Тому що в Печерському суді можливо все», – констатує Головань.

Як відомо, справа про переслідування громадських активістів Максима та Костянтина Лациб у 2013 році набула значного розголосу. Звернення до тодішнього керівництва держави із вимогами припинити тиск і переслідування підтримали десятки громадських організацій та діячів. Слідчий Броварського міського відділку міліції Гадайчук Сергій Олександрович фігурував у цій історії як особа, яка тиснула на активістів та брала участь у фальсифікації кримінальної справи.

Нагадаємо, 20 січня депутати Київради підтримали звернення щодо недопущення політичних переслідувань Петра Порошенка та інших опозиційних політиків до голів депутатських фракцій та груп Верховної Ради України, Президента України та Офісу Генерального прокурора.

Великий Київ у Google News

підписатися