Київрада підтримала звернення про недопущення репресій проти Порошенка

Автор: Тарас Шевченко
16:43 20.01

Депутати Київської міської ради підтримали звернення щодо недопущення політичних переслідувань лідера опозиції п’ятого президента України Петра Порошенка та інших опозиційних політиків до голів депутатських фракцій та груп Верховної Ради України, Президента України та Офісу Генерального прокурора.

Київрада підтримала звернення про недопущення репресій проти Порошенка

Рішення ухвалили на позачерговому засіданні Київради, передає «ВК».

Звернення підтримали 62 депутати Київради – представники фракцій “Удар”,” ЄС”, “Голос”, Єдність” та двоє позафракційних. 

На позачерговому засіданні депутат Київради від «ЄС» Сергій Таран наголосив, що кияни будуть відстоювати свій європейський вибір й не дадуть президенту Зеленському перетворити Україну на «Міжгір’я» з російським прапором.

Побудувати в Україні маленьку Росію – це найгірший серіал в історії «95 кварталу». Цей серіал навіть гірший за серіал «Свати», який «Квартал» продає в Росію й розважає там наших окупантів. Наслідком цього серіалу стала втрата Україною європейського курсу, реформ, втрата обороноздатності країни. Але в Україні ми точно знаємо, що ми маємо європейський вибір. І ми не можемо дозволити Зеленському перетворити Україну на маленьку Росію», – пояснив депутат.

Читайте також: «Слугам» роздали інструкцію, як зривати позачергове засідання Київради – депутат

Нагадаємо, 19 січня під Печерським районним судом, де мало відбутися засідання щодо визначення запобіжного заходу п’ятому Президентові України, лідеру «ЄС» Петру Порошенку, почалися сутички. Серед постраждалих від дій поліцейських – жінки, ветерани війни та депутат Київради Олександр Погребиський.

Великий Київ у Google News

підписатися