Скоро на маршруті: метрополітен вперше повністю модернізував поїзд власними силами

16:28 16.02

Найближчим часом синьою гілкою столичного метрополітену почне курсувати повністю оновлений поїзд, який вперше модернізували силами вагоноремонтного заводу КП “Київський метрополітен”. Поїзд оснащено новим сучасним обладнанням від вітчизняних виробників.

Скоро на маршруті: метрополітен вперше повністю модернізував поїзд власними силами

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Густєлєв.

За його словами, оновлення поїзда, що складається із 5 вагонів моделей 1981-1984 років випуску, обійшлось у 35 млн грн.

Практично ми маємо новий поїзд метро – зручний як для пасажирів, так і для машиніста. Корпус вагонів зроблено зі склопластику, нові несучі конструкції кузовів забезпечують безпечну експлуатацію вагонів на наступні 22 роки. У вагонах – нове дверне обладнання, вікна, салонне освітлення з використанням економних світлодіодних світильників тощо. У кабіні машиніста встановлено новий пульт управління, кондиціонер, дзеркала заднього виду та лобового скла з електропідігрівом”, – розповів чиновник.

Він зауважив, що уперше у київському метрополітені застосована система візуального станційного інформування пасажирів у салоні вагонів, що відображає схему лінії метрополітену та місцезнаходження поїзда в реальному часі під час руху лінією.

Олександр Густєлєв також додав, що у модернізованому поїзді підвищено надійність роботи електрообладнання та пожежної безпеки. Усі матеріали й обладнання для капітального ремонту були закуплені у вітчизняних постачальників через систему електронних закупівель ProZorro. 

Читайте також: Як це було. Відео Києва 1960-го року: відкриття метро і проїзд за 5 копійок 

Нагадаємо, у метрополітені збільшують кількість відеокамер, які до того ж можуть розпізнавати обличчя та робити термоскринінг.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...