Термоскринінг та розпізнавання облич: у метрополітені збільшують кількість відеокамер

Автор: Микита Мухомор
10:28 09.02

Цього року на станціях метрополітену буде встановлено 305 камер відеоспостереження. Більша частина оснащена функцією розпізнавання облич. Додаткові камери з’являться на перехідних, кінцевих та найбільш завантажених станціях столичної підземки.

Термоскринінг та розпізнавання облич: у метрополітені збільшують кількість відеокамер

Як повідомляє Департамент інформаційно-комунікаційних технологій КМДА, нові камери мають інтелектуальний функціонал: 140 оглядових камер, 90 – із функцією розпізнавання облич, 75 камер з функціями розпізнавання облич та термального скринінгу.  

Рішення про необхідність дооснащення системи відеоспостереження метрополітену прийнято київською владою спільно з ГУ Національної поліції в м. Києві. Саме правоохоронці мають доступ до відео з камер та використовують отримані дані для розшуку людей, розкриття та попередження злочинів. Крім того, техніка слугуватиме для моніторингу дотримання киянами та гостями столиці вимог протиепідемічних заходів під час пандемії COVID-19.

Нині ж працівники працівники метрополітену, КП “Інформатика” та представники ГУ Нацполіції в м. Києві проводять передпроєктні роботи, визначають місця розташування техніки. Нові камери розширять вже наявну мережу системи відеоспостереження підземки. Наразі на 52-х станціях метро працює 195 камер відеоспостереження з функцією розпізнавання облич.

Нагадаємо, нещодавно на Солом’янці викрали камери відеонагляду з нового пішохідного мосту.

Читайте також: Відеокамери можуть знайти в Києві будь-кого та будь-де, – Юрій Назаров

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...