Скільки коштує замовити головного Діда Мороза країни на корпоратив

16:22 11.12.2020

Виявляється, в Україні є головний Дід Мороз. І він розповів, скільки коштує замовити його на корпоратив.

Скільки коштує замовити головного Діда Мороза країни на корпоратив

Валерій Потьомкін, який виконує роль головного Діда Мороза країни, побував в гостях у програмі «Ранок по-київськи» на телеканалі «Київ».

Уже багато років ведучий і шоумен Валерій Потьомкін кожен Новий рік вітає українського президента. До речі, їх вже у артиста було троє. Ось і виходить, що в нашій країні більш постійний персонаж – це Дід Мороз. Для привітання кожного президента Потьомкін замовляє новий костюм. І до речі, найдорожчий був при Януковичі. 

Сьогодні замовити подібного аніматора на корпоратив коштує близько 1000 доларів США. Але з замовленнями в цьому році навіть у головного Діда в країні погано. Однак у нього є ще й цілий список «громадських навантажень» – зайти привітати пацієнтів онкоцентру, до дитбудинку. При цьому Потьомкін завжди приходить до них з подарунками, які купує за власний рахунок.

Цікаво, що артист не розстається з костюмом Діда Мороза навіть після закінчення «новорічних ялинок». У цій ролі його замовляють на різні святкові заходи в будь-який час року і навіть неодноразово доводилося в такому вигляді розписувати молодят влітку.

Нагадаємо, на Софійській площі вже встановили та прикрасили головну ялинку країни – її офіційно засвітять 19 грудня. Оскільки тематикою Нового року-2021 є казковий ліс, то й іграшки відповідні – сови, шишки, зайці, жолуді та грибочки. А на верхівці вже засяв магічний капелюх.

Цього року під час новорічно-різдвяних свят концерти, різноманітні шоу-програми та фуд-корти не передбачаються. Натомість у місті буде створено новий новорічний маршрут від Арки дружби народів до Контрактової площі. 

Великий Київ у Google News

підписатися