Скільки коштуватимуть авіаквитки? Інтерв’ю з директором Ryanair

16:34 18.04.2020

Авіаперельоти будуть максимально дешевими, особливо у період липня – серпня.

Скільки коштуватимуть авіаквитки? Інтерв’ю з директором Ryanair

Про це у інтерв’ю для Reuters розповів виконавчий директор Ryanair Майкл О’Лірі. 

Через коронавірус компанія Ryanair масово скасовувала рейси, повідомляли раніше РБК-Україна.

Ясна річ, що це зачепило італійський напрямок, також Йорданію, Ізраїль, Грузію, Чорногорію та Чехію.

У розмові про пост-карантинне відновлення та вартість перельотів, Майкл О’Лірі розповів Reuters, що передбачає швидке відновлення авіатрафіку, зокрема за рахунок масового зниження цін на квитки. 

…проблема у масовому зниженні цін, у якому традиційні авіакомпанії зараз шукатимуть порятунку, 

– зазначив він. 

Суттєві знижки на авіаквитки, на думку О’Лірі, спричинить швидке відродження внутрішньоєвропейських подорожей, особливо у останні дні відпусток, липень-серпень. 

Багато людей по всій північній Європі були зачинені у квартирах. Вони всі захочуть у відпустку до того, як їх дітям треба буде іти в школу”, 

– прогнозує директор.

Щодо власне стабільної кількості авіаперельотів, він вважає, що “обсяги будуть повертатися поступово, але за рахунок суттєво нижчих цін“. 

На думку Майкла О’Лірі, справа зараз зовсім не в цінах як таких, а в першу чергу в тому, щоб хоча б знову почати літати. 

Байдуже, чи за 9,99, чи за 4,99, чи за 1,99 євро, та хоч за 99 центів за місце. Наша критично важлива справа в найближчому майбутньому – не заробляти гроші, а повернути наших пілотів та літаки знову в небо”.

Він також звернув увагу на те, що хоч ціни на квитки будуть суттєво нижчі, нижчою буде і ціна на нафту теж, що трохи полегшить життя авіакомпаніям. 

Необхідність повернути літаки назад в небо напряму пересікається із зайнятістю співробітників аеропортів по всьому світу. Так, близько 4 тисяч працівників аеропорта “Бориспіль” зараз без роботи.

До речі, щодо вартості перельотів – директор “Борисполя” Павло Рябікін навпаки вважає, що дешевим квиткам прийшов кінець. 

За його словами, авіакомпанії понесуть дуже великі збитки, їм знадобиться час, щоб реанімуватися і накопичити “жир”, оборотні кошти. У цей період вони не зможуть пропонувати колишню кількість дешевих квитків.

Та і щодо популярних дат перельотів прогнози українських діячів різняться від аналітики О’Лірі.

Так, міністр інфраструктури Владислав Криклій у інтерв’ю “24-му каналу” розповів, що найміровірніше, регулярні авіаперевезення відновляться аж з вересня.

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...