Скажи “Так” Україні! Від Софійської до Михайлівської площі простягнувся живий ланцюг (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Автор: Володимир Хлєбников
18:58 22.01.2022

В суботу, 22 січня, в центрі Києві відбулася акція “Скажи Україні Так”. Її учасники за допомогою 500-метрового прапору організували символічний ланцюг єднання від Софіївського до Михайлівського Собору.

Скажи “Так” Україні! Від Софійської до Михайлівської площі простягнувся живий ланцюг (ФОТОРЕПОРТАЖ)

В такий спосіб активісти продемонстрували згуртованість українців та готовність до боротьби з країною-агресором. На акції побував фотокореспондент “ВК”.

Захід сказав Путіну “ні”. У відповідь Кремль стягує ще більше військ до наших кордонів. Напруга зростає. Однак в Україні замість посилення обороноздатності тривають репресії, політичні конфлікти та енергетична криза.  Українці мають взяти ініціативу у власні руки. Для цього треба об’єднатися і сказати “так” Україні“, – зазначають організатори заходу.

Вони також закликали організовувати символічні ланцюги єдності по цілому світу, “щоб продемонструвати згуртованість та готовність українців до боротьби”.

Ми вийшли, щоб звернутись до західних партнерів – #SayYEStoUkraine і закликати: посилити військову допомогу для України, превентивно застосувати “пекельні” санкції проти Росії, заблокувати “Північний потік, сприяти Україні наближення до НАТО“, – розповіли учасники акції.

Серед тих, хто сказав “Так” Україні, були й діти.

До речі, сьогоднішня акція на Софійські стала продовженням акції «СкажиПутіну_НІ / SayNOtoPutin», яка відбулася біля Михайлівського собору 9 січня.

Дивіться також: Перші загиблі Майдану: як пройшла Хода пам’яті на честь Героїв Небесної сотні (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Як писав “ВК”, 22 січня в столиці відбулася щорічна акція «Живий ланцюг Соборності» на честь історичного об’єднання сходу і заходу України у 1919 році.

Великий Київ у Google News

підписатися