Сотні активістів вийшли на Михайлівську площу сказати Путіну “ні” (ВІДЕО)

Автор: Володимир Хлєбников
12:53 09.01

У неділю, 9 січня, в багатьох містах України та світу проходить акція українців «СкажиПутіну_НІ  / SayNOtoPutin». В Києві активісти вийшли на Михайлівську площу.

Сотні активістів вийшли на Михайлівську площу сказати Путіну “ні” (ВІДЕО)

Захід організований для того, щоб “звернутися до світових лідерів із закликом сказати «ні» Путіну та його імперській політиці”.

Закликаємо Захід «#СкажиПутіну_Ні” на його ультиматум. Диктатор хоче силою відновити СРСР. Це треба зупинити. #УкраїнціЧинитимутьОпір окупантам. Нічого про нас без нас. Україна не прийме ультиматумів проти нашої свободи та спільних інтересів союзників“, – йдеться у повідомленні організаторів акції.

На Михайлівській площі у столиці зібралося кілька сотень людей. Захід проходить без партійних прапорів, натомість на ньому активну участь беруть казахстанські активісти.

Ця акція має передати голос всіх українців… Ми маємо чітко сказати міжнародній спільноті та чинній владі, що компроміси з Путіним – неприпустимі. Ми не приймемо ультиматуми Кремля і те саме закликаємо зробити Захід. Як би не пройшли переговори (10 січня, – прим. “ВК”), українці чинитимуть опір російським окупантам“, – зазначають активісти.

Як писав “ВК”, 8 січня в небо над Києвом запустили величезний прапор Казахстану, в якому продовжуються кровопролитні зіткнення. Прапор підняли у повітря біля Жовтневого палацу в центрі столиці.

Великий Київ у Google News

підписатися