Скандальний ресторатор-українофоб закриває свій заклад з хот-догами

Автор: Марія Супрун
14:19 22.06.2021

Скандальний київський ресторатор Ян Монастирський, який пускав людей в локдаун та писав пости “ворожою мовою”, закриває свій заклад – закусочну з хот-догами Вistro Bіstro (вул. Івана Франка, 27/31).

Скандальний ресторатор-українофоб закриває свій заклад з хот-догами

Про це чоловік написав на своїй сторінці у Facebook. За його словами, він втратив віру у проект і хоче відпочити. Також Монастирський стверджує, що на хот-догах «багато не заробиш», і що найбільший прибуток йому приносили фестивалі.

«Загалом, я закриваю доги. І взагалі проект Bistro Bistro в нинішньому його вигляді. Я більше не вірю в монопродукт в нашому місті. У відносно дорогий монопродукт. 7 років я був романтиком, але все. Втомився сильно, якщо чесно. Втомився залежати від багатьох факторів. Втомився сильно залежати від людського фактора. Хочу відпочити морально», — написав Монастирський.

Монастирський також розповів, що передумав відновлювати приміщення закусочної після пожежі, яка сталася в лютому. Одразу після пожежі акція зі збору коштів для Монастирського викликала обурення деяких людей.

За його словами, у власника приміщення виник конфлікт з підприємством, яке охороняє пам’ятки архітектури у Києві (будинок на Івана Франка, 27/31 є об’єктом культурної спадщини). Гроші, зібрані не ремонт Вistro Bіstro, Монастирський обіцяє витратити або на благодійність, або на такий же заклад, але у «новому форматі».

До речі, “Великий Київ” раніше писав про пана Монастирського, коли той вихвалявся роботою закладу під час карантину та (неочікувано!) насміхався над законом про обов’язкове обслуговування державною мовою. Після матеріалу ресторатор увірвався до коментарів, а потім окупував приватні повідомлення нашого журналіста.

Як повідомлялося, власник кав’ярні посміявся з мови, тепер продає заклад.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин