“Размовний ци(ы)рк”. Власник кав’ярні посміявся з мови, тепер продає заклад

15:59 17.01

Власник кав’ярні на столичних Позняках “COFFEE Uncle Alex” потрапив у скандал, коли посміявся з мови з приводу початку дії закону, що зобов’язує усіх надавачів послуг обслуговувати клієнтів українською мовою. Кажуть після цього він вимушений продати заклад.

“Размовний ци(ы)рк”. Власник кав’ярні посміявся з мови, тепер продає заклад

Про це написав у Facebook державний експерт Директорату захисту прав осіб з інвалідністю в Міністерстві соцполітики Олексій Краснощоков.

“Дікій, дєрзкій, как пуля рєзкій! Хто не знає, один чувак вирішив стібанутись з української мови. Стібанувся. Тепер доводиться продавати свою кав’ярню”, – написав він.

Що ж сталося? Розповідаємо. У сторіс закладу, який також називають “кофейня у дяди Леши”, в Instagram з’явився такий допис: “А добрі деееень. Сьогодні розпочинаємо размовний ци(ы)рк. Будемо балакать на украйонській молві”.

Це обурило користувачів, які запитали власника, хто йому дав право демонстративно зневажати і насміхатися з української мови. Також додали, що він “все прос*рав одним сторіс”. Такі повідомлення почали з’являтися в google.

Після гнівних коментарів сторіс було видалено. А згодом на сайті оголошень з’явилася сторінка про продаж кав’ярні за 15 тисяч доларів.

  

Читайте також: Ольга Сумська потрапила у мовний скандал: “Туйво, зара…”

Нагадаємо, 16 січня почав діяти закон “Про функціонування української мови як державної”, який зобов’язує усіх надавачів послуг обслуговувати клієнтів і надавати інформацію про товари і послуги українською мовою.

Великий Київ у Google News

підписатися