Пускав людей в локдаун та писав пости “ворожою мовою”. Зізнання київського ресторатора викликали обурення (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
15:13 26.01

Київський ресторатор зізнався, що його заклад Bistro Bistro (вул. Івана Франка, 27/31) нелегально працював під час локдауну. А ще пошуткував щодо введеного у січні закону про обслуговування українською мовою.

Пускав людей в локдаун та писав пости “ворожою мовою”. Зізнання київського ресторатора викликали обурення (ФОТО)

Про це Ян Монастирський написав на своїй сторінці у Facebook у пості “для друзів”.

“Я почав пускати людей у свій буфет ще в суботу. За що люди були вдячні, вдоволені і кожен другий говорив “нарешті”. Ну, а я теж був радий задоволеним людям”, – написав Монастирський.

Також він додав, що після початку дії нового закону про мову, написав два рекламних поста на сторінці закладу “ворожою мовою”.

На цей пост звернули увагу користувачі, зазначивши, що тільки в нашій країні підприємець може хвалитися, що його заклад працював під час жорсткого карантину, в той час, коли десятки тисяч українців повинні були закрити свої торгові точки і дотримуватися закону.

“Цікаво, це власник хот-догів “Bistro Bistro” дурний чи всі, хто закрив свій бізнес на час карантину?”, – написала Діана Кравчук у Facebook-групі “Los Solomas/Солом‘янський район”.

Сам Ян Монастирський в коментарях не добирав слів стосовно дівчини, яка його присоромила. Назвав її “овечкою, дегенератом та “*банько”.

Нагадаємо, 16 січня почав діяти закон “Про функціонування української мови як державної”, який зобов’язує усіх надавачів послуг обслуговувати клієнтів і надавати інформацію про товари і послуги українською мовою

Як повідомлялося, власник кав’ярні посміявся з мови, тепер продає заклад.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...