Скандальний дрифт на Софійській площі: у яку суму оцінюють збитки

Автор: Галина Ворона
17:18 20.09

У результаті скандальних зйомок ролика компанією Red Bull на Софійській площі місту завдано збитків на близько 50 тисяч гривень.

Скандальний дрифт на Софійській площі: у яку суму оцінюють збитки

Про це в інтерв’ю Censor.net розповів керівник поліції Києва Іван Вигівський.

За його словами, наразі розслідування у справі про пошкодження бруківки ще триває, і мова йде про проміжні результати, тобто про встановлення попередньої суми матеріальних збитків близько 50 тисяч гривень. Остаточну суму встановить призначена експертиза.

Як пояснив Виговський, коли планували знімати ролик, за дозволом звернулися і до поліції, й до КМДА, т розпочали знімати, не дочекавшись відповіді й не отримавши цих дозволів.

Поліцейські хоч і бачили це, навіть не уявляли, що таке можна робити без дозволу. Адже зазвичай такі питання заздалегідь погоджуються органами місцевого самоврядування. Тим паче, що за дозволом зверталися не до Головного управління, а до Шевченківського райуправління. Тому відреагували, вже коли надійшло повідомлення на “102”. І відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 296 (хуліганство), після чого було проведено низку певних процесуальних дій, зокрема вилучено автомобілі. За рішенням суду на них накладено арешт”, — повідомив Вигівський.

Водночас правоохоронець вказав, що водії вважали, що всі погодження вони мають: “Що їх ще не видали, знали лише організатори зйомок”.

Читайте також: То для чого насправді? Дрифтер з Софійської площі розповів, що знімали

Як повідомляв “ВК”, 10 серпня вранці на Софійській площі автівки влаштували дрифт, після якого тротуар став чорним (ВІДЕО). В результаті на площі пошкоджено понад 2 тисячі квадратних метрів мощення – традиційної київської жовтої клінкерної цегли.

Згодом стало відомо, що в автівці була Alyona Alyona, КМДА дозволів на такі дії не давала,  а до Софії організатори дрифту навіть не зверталися. Крім того, поліція відкрила кримінальне провадження з цього приводу. Сліди від шин ще змивають.

Сама Альона Альона пояснила, як потрапила на скандальний дрифт, а наступного дня прийшла відмивати чорні сліди на Софії.

Великий Київ у Google News

підписатися