Скандальна викладачка Більченко скаржиться, що не потрібна ні ОПЗЖ, ні Росії

Автор: Марія Супрун
23:53 29.08

Скандальна екс-викладачка Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова Євгенія Більченко, що “прославилась” своїми антиукраїнськими поглядам – зокрема, назвала ухвалений закон щодо державної мови “звичайним фашизмом“, скаржиться, що не потрібна ні ОПЗЖ, ні Росії.

Скандальна викладачка Більченко скаржиться, що не потрібна ні ОПЗЖ, ні Росії

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

Із січня місяця я сиділа і з цікавістю чекала, хто мене підбере. Спочатку думала, що опозиція. Типу журналістом. Але щось в ОПЗЖ їх в мені бентежить. Потім, – що Росія, але матінку мою теж щось в мені бентежить“, – заявила Євгенія Більченко.

Вона зазначила, що сподівалася “хоч раз в житті не робити все самій”, проте підмога не прийшла. Тож Євгенія Більченко зазначила, що вона в пошуках роботи, хоча зараз займається фрілансом.

Читайте також: Чиєї вітчизни? Скандальна викладачка Більченко вітає з Днем захисника

Нагадаємо, викладачка педагогічного університету Драгоманова спровокувала кілька скандалі. Перший – у січні 2021 року на своїй сторінці у Facebook назвала ухвалений закон щодо держаної мови – “звичайним фашизмом“ та заявила, що країною правлять “етнорадикали, а зовнішні глобалістичні сили керують вуличними радикалами“.

Через суспільний осуд подібних висловлювань Більченко звернулася за захистом до президента Володимира Зеленського. Більченко також не приховувала, що спілкувалася з російським письменником Захаром Прилєпіним, який активно співпрацював з сепаратистами на Донбасі. 

Ще один скандал довкола Більченко розгорівся після того, як вона назвала Україну “онкохворою американською колонією“. Пізніше в її навчальних матеріалах знайшли численні порушення законів України та статуту університету. 

Мовний омбудсмен Кремінь закликав СБУ відреагувати на антиукраїнські провокації викладачки Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова Євгенії Більченко. Згодом педуніверситет Драгоманова звільнив професорку Більченко.

Великий Київ у Google News

підписатися