Скандал з нагородою від УПЦ Київського патріархату: церква анулювала медаль захиснику-активісту ЛГБТ

Автор: Любава Лисичкіна
19:44 26.02

Серед нагороджених військових був і Віктор Пилипенко, який є відкритим геєм та активістом.

Скандал з нагородою від УПЦ Київського патріархату: церква анулювала медаль захиснику-активісту ЛГБТ

Про це ідеться у  повідомленні Української православної церкви Київського патріархату.

Мова йде про нагороду за “Жертовність і любов до України”, яку 8 лютого отримав  весь особовий склад медичного пункту 1-го механізованого батальйону 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців Збройних Сил України  з печаткою Філарета. 

Військовослужбовець Віктор Пилипенко подякував патріарху за відзнаку та те, що Київський патріархат змінив свою позицію щодо ЛГБТ+ людей та більше не вважає їх і їхній спосіб життя “гріховними”.

 Натомість, в УПЦ Київського патріархату заявили, що захисник  Віктор Пилипенко отримав подяку від Церкви, виключно як захисник України, а не як активіст ЛГБТ, за поданням його колег-військовослужбовців з бойового підрозділу героїчної 72-ї бригади імені Чорних Запорожців. Патріарх Філарет не вручав особисто Пилипенкові медаль та не знав про його гріховні схильності.

“Святійший Патріарх Філарет та Українська Православна Церква Київського Патріархату, ґрунтуючись на основах Священного Писання, тисячолітнього вчення Православної Церкви, незмінно займає принципову негативну позицію щодо содомського гріха, засуджує пропаганду т.зв. «одностатевих шлюбів». Гомосексуальні статеві зв’язки є хибним спотворенням Богоданної природи людини. Як сказано в Біблії, Сам Господь за гріхи людей знищив Содом і Гоморру. Патріарх неодноразово про це заявляв публічно і в судовому порядку довів законність такого свого права”, – також зазначається у повідомленні на сайті релігійників.

У дописі зазначили, що вдячні Віктору Пилипенку за його військові заслуги, але “не розділяють його гріховних уподобань і агітацію ЛГБТ”, через що вирішили анулювати раніше вручену нагород.

Відомо,  Київ шукає донорів для тепломодернізації будинку на Солом’янці, в який влучив уламок російської ракети.

Великий Київ у Google News

підписатися