Кошти на відновлення є. Київ шукає донорів для тепломодернізації будинку на Солом’янці, в який влучив уламок російської ракети

Автор: Галина Ворона
17:59 26.02

Пошкоджений російською ракетою будинок на вул. Мокра, 7 у Солом’янському районі відновлять коштом міського бюджету. Однак столиця прагне залучити у міжнародних партнерів додатково близько 20 млн грн, щоб провести термомодернізацію.

Кошти на відновлення є. Київ шукає донорів для тепломодернізації будинку на Солом’янці, в який влучив уламок російської ракети

Про це розповів заступник голови КМДА Вячеслав Непоп під час зустрічі із прем’єр-міністром Болгарії Ніколаєм Денковим та парламентською делегацією Данії.

За його словами, найбільше вибухом пошкодило три під’їзди – там вигоріли квартири, шахти ліфтів та були пошкоджені конструктивні елементи. Цю частину будинку відновлять фахівці КП “Житлоінвестбуд-УКБ”.

Там, де квартири зазнали незначних пошкоджень, власники можуть отримати компенсацію від держави в розмірі до 350 тис. грн. Для цього необхідно залишити заявку в застосунку “Дія”. Алгоритм дій – за посиланням.

Вячеслав Непоп зазначив, що наразі завершується інструментальне обстеження будинку – на його відновлення знадобиться близько 45 млн грн, і ці кошти у міста є.

Однак ми шукаємо партнерів, які допоможуть зробити термомодернізацію. Щоб мешканці отримали ліпші умови, аніж були до пошкодження. Для утеплення знадобиться додатково близько 20 млн грн. Плануємо завершити роботи з відновлення до кінця літа“, – наголосив Вячеслав Непоп.

Він додав фото зустрічі із міжнародними делегаціями біля будинку, що був ушкоджений російською ракетою на вул. Мокра, 7 .

Читайте також: Отримання житла за сертифікатом “єВідновлення” спростили – що змінилось

Нагадаємо, багатоповерхівка у Солом’янському районі постраждала під час атаки 2 січня. Того дня внаслідок ворожої атаки у кількох районах столиці сталися руйнування та пожежі. Зокрема, у Подільському районі – займання в декількох місцях. У Святошинському – постраждала будівля соціальної інфраструктури. У Печерському – влучання в дах багатоповерхівки. В Оболонському – загорілось складське приміщення. У Деснянському сталося загоряння будівлі супермаркету. 

Як повідомляв “ВК”, Київ відновить два будинки із 31, що постраждали під час ракетної атаки 7 лютого в Голосієві.

Великий Київ у Google News

підписатися