Скандал з іграшками для армії РФ: на Клавдіївську фабрику навідались АТОвці і силовики

15:31 05.12.2020

Керівництво Клавдіївської фабрики ялинкових прикрас, довкола якої розгорівся скандал через іграшки з логотипом армії-агресора, вибачилось за інцидент і повідомило про знищення партії прикрас. Тим часом на фабрику навідались ветерани АТО, представники поліції і СБУ.

Скандал з іграшками для армії РФ: на Клавдіївську фабрику навідались АТОвці і силовики
Світлодіодне освітлення

Зокрема, в.о. голови правління фабрики Павло Гукасов в Facebook опублікував заяву з вибаченнями і повідомив, що від замовлення фабрика відмовилася, а вже виготовлені кулі знищені.

Посадовець визнає, що “у зв’язку з короткою сезонністю бізнесу та в боротьбі за ринок з китайськими виробниками за останні шість років фабрика не змогла повністю відмовитися від російського ринку”.

Частина річної продукції фабрика поставляла в Росію, замовлення розміщувалися через CRM-систему, що дозволяло максимально оптимізувати і прискорити виконання замовлень в умовах стислих термінів. Економічна криза та введення карантинних заходів призвели до скорочення екскурсійного потоку, що поставило питання про подальше існування фабрики, тому розвиток нових проектів зайняв основний ресурс мого часу і всі замовлення від російської сторони йшли безпосередньо без моєї уваги. Через те, що співробітники не були проінструктовані мною не брати замовлення подібного формату, почали його виконання без усякого сумніву”, – пояснює він.

Гукасов запевнив, що весь тираж скандальних іграшок знищено, і пообіцяв, що надалі всі замовлення будуть проходити “цензурний і етичний контроль”.

Незважаючи на вибачення керівництва, на фабрику ялинкових іграшок приїхали бійці АТО, представники поліції і СБУ. Вони вимагали у власника пред’явити знищені іграшки та контракти з РФ. 

Керівник виробництва поясняв, чому його фабрика взялася за це замовлення: “Краще я звідти візьму гроші і будуть тут платити податки”.

На це АТОець йому сказав, що він кинув роботу і пішов воювати після агресії РФ.

Поліція, що прибула згодом, з’ясувала, що всього на фабриці виготовили 75 іграшок з символікою армії РФ і вони дійсно були знищені.

Нагадаємо, напередодні ввечері екскурсовод Сергій Савченко розмістив відео, як на фабриці новорічних прикрас у Клавдієво виготовляють новорічні кульки з логотопом “Армія РФ”.

Великий Київ у Google News

підписатися