Штрафи не допомогли: у Голосієві завели кримінальне провадження на домашнього тирана

17:40 02.03

Слідчі поліції Києва розпочали кримінальне провадження проти киянина за системне домашнє насильство над дружиною і повідомили йому про підозру. Під дією спиртного чоловік влаштовував у сім’ї сварки на очах у дітей. Раніше районний суд призначав кривднику у сукупності 31 добу адміністративного арешту, але це не виправило його поведінку.

Штрафи не допомогли: у Голосієві завели кримінальне провадження на домашнього тирана

Як розповіли у поліції, з минулого року до них почала звертатися 34-річна мешканка Голосіївського району, яка потерпала від домашнього насильства. Вона скаржилася на свого чоловіка, який під дією спиртного влаштовував у сім’ї сварки.

Ситуацію взяли на контроль дільничні офіцери поліції та мобільна група з реагування на випадки домашнього насильства Голосіївського управління поліції.

Конфлікти бачили двоє дітей подружжя, один із яких – хлопчик, 2013 року народження. Кривдник штовхав жінку, лаявся на неї, ображав та принижував. Притягнення до адміністративної відповідальності: штрафи та адміністративні арешти, які виносив суд, не допомагали подолати ситуацію у родині. Тому ми спільно зі слідчим відділом районного управління поліції розпочали кримінальне провадження за вчинення домашнього насильства та постійно контактуємо з сім’єю”, – розповіли у поліції.

У рамках досудового розслідування поліцейські направили дружину на проведення психолого-психіатричної експертизи, яка встановила, що через дії 41-річного чоловіка вона має ознаки тривалої депресії.

Слідчі Голосіївського управління поліції повідомили зловмиснику про підозру у вчиненні злочину, передбаченому ст. 126-1 (Домашнє насильство) Кримінального кодексу України. Чоловіку загрожує покарання від громадських робіт на строк від 150 до 240 годин, арешт на строк до шести місяців, обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на строк до 2 років.

Нагадаємо, з грудня 2019 року у Києві працює гаряча лінія 15-00 для осіб, які постраждали від домашнього насильства. Крім неї, можна звернутись на загальноукраїнську гарячу лінію щодо запобігання домашнього насильства – номер 1547.

Також у столиці працюють кімнати кризового реагування для захисту від домашніх тиранів. Невдовзі з’явиться ще один притулок для жінок.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...