Шольц після візиту в Київ висловився про антиросійські санкції

Автор: Володимир Хлєбников
10:50 17.06.2022

Після візиту до Києва канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що диктувати умови будь-яких мирних угод може лише Україна.

Шольц після візиту в Київ висловився про антиросійські санкції
Світлодіодне освітлення

Про це він сказав в інтерв’ю німецьким ЗМІ.

Санкції (проти РФ, – прим. “ВК”), які були запроваджені, залишаться чинними до тих пір, допоки не буде досягнуто справедливої ​​угоди з Україною“, – підкреслив Шольц.

За його словами, прийнятність умов угоди може визначити лише українська сторона, “це не може і не диктуватиме ніхто в Європі“.

Канцлер також запевнив, що у розмовах з президентом Путіним неодноразово говорив про неприпустимість “продиктованого миру”. Крім того, Шольц заявив, що “Німеччина не змириться з анексією Криму, оскільки це було б порушенням міжнародного права“.

Читайте також: Макрон підбив підсумки візиту до Києва

Як відомом, вранці 16 червня до української столиці з офіційним візитом прибули канцлер Німеччини Олаф Шольц, президент Франції Еммануель Макрон, прем’єр-міністр Італії Маріо Драгі, президент Румунії Клаус Йоганніс.

Під час брифінгів лідери Франції та Німеччини запевнили, що не вимагатимуть від Києва поступок Росії. За їхніми словами, умови та формат переговорів про завершення війни мають визначатися Україною. Прем’єр-міністр Італії Маріо Драгі також заявив, що мир із Росією повинен бути досягнутий на умовах України.

Дивіться також: Європейським лідерам влаштували “екскурсію” в зруйнованому росіянами Ірпені (ВІДЕО)

Великий Київ у Google News

підписатися