Разом із Шольцом, Макроном і Драгі до Києва прибув ще один європейський лідер

Автор: Володимир Хлєбников
11:35 16.06

Президент Румунії Клаус Йоганніс прибув із візитом до Києва у складі делегації європейських лідерів.

Разом із Шольцом, Макроном і Драгі до Києва прибув ще один європейський лідер

Про свій візит Йоганніс повідомив у Twitter.

Як писав “ВК“, канцлер Німеччини Олаф Шольц, президент Франції Еммануель Макрон, прем’єр-міністр Італії Маріо Драгі прибули до Києва вранці 16 червня.

Сьогодні в Києві з моїми європейськими колегами канцлером Олафом Шольцем, президентом Еммануелем Макроном та прем’єр-міністром Маріо Драгі, щоб показати нашу рішучу підтримку й повну солідарність із президентом Володимиром Зеленським та українським народом. Ця незаконна російська агресія має припинитися!” – написав румунський президент.

На столичному вокзалі Йоганніса зустріла віцепрем’єрка з питань євроінтеграції Ольга Стефанішина. Європейські прагнення України, як прогнозується, стануть однією з головних тем візиту високих гостей до Києва.

Нагадаємо, раніше іноземні ЗМІ, зокрема італійська газета La Stampa, повідомили, що прем’єр-міністр Італії Маріо Драгі, канцлер Німеччини Олаф Шольц та президент Франції Еммануель Макрон здійснять візит до України в четвер, 16 червня. За даними видання, європейські лідери приїдуть разом, щоб “засвідчити підтримку трьох найбільших європейських країн президенту України Володимиру Зеленському“.

Читайте також: Макрон розкрив деталі візиту в Київ

Великий Київ у Google News

підписатися