Шкірно-венерологічні заклади Києва чекає реорганізація

Автор: Марія Супрун
18:11 08.04

У столиці планують реорганізувати шкірно-венерологічні заклади. Завдяки цьому буде забезпечено безперервність та доступність надання цих видів медичної допомоги киянам, а також ефективне використання наявних ресурсів. 

Шкірно-венерологічні заклади Києва чекає реорганізація

Відповідне рішення підтримали депутати Київради сьогодні, 8 квітня, на пленарному засіданні. “За” проголосували 63 депутати. 

Реорганізація шкірно-венерологічних закладів охорони здоров’я полягає в об’єднанні лікарень та диспансерів та приєднанні їх до КНП «Дерматовенерологія». 

«Наразі у шкірно-венерологічних закладів охорони здоров’я налічується 290 дерматовенерологічних ліжок, що в два рази вище, ніж в середньому в Україні. Тривалість лікування в дерматовенерологічних стаціонарах удвічі перевищує середні показники у місті при тому, що лише до 20% хворих потребують стаціонарного лікування. А дефіцит коштів, отриманих від НСЗУ для різних закладів коливається від 21% до 77%. Зрозуміло, що за таких обставин про сталість якості надання медичної допомоги в різних закладах не йдеться, а потерпає пацієнт», – зазначили у Київраді. 

Головна мета – це підвищення якості, доступності, забезпечення безперервності та наступності надання допомоги населенню в амбулаторних та стаціонарних умовах. Реорганізація закладів не тільки дозволить покращити надання послуги, а й ефективніше використовувати наявні матеріальні і кадрові ресурси, поліпшити якість послуги за рахунок створення економічно обґрунтованої моделі організації служби.

Нагадаємо, Київрада звернеться до Кабміну та МОЗ для залучення відомчих лікарень.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...