Що там в СБУ? Нові деталі замовного “вбивства” Наумова (ФОТО, ВІДЕО)

11:23 28.01

Служба безпеки України оприлюднила докази причетності своїх працівників до організації замовного вбивства начальника Главку СБ СБУ Андрія Наумова.

Що там в СБУ? Нові деталі замовного “вбивства” Наумова (ФОТО, ВІДЕО)

Про це повідомив начальник слідчого управління ГСУ СБУ Анатолій Буліч.

Досудовим розслідуванням цієї резонансної справи займались слідчі Головного управління СБУ. Вони встановили, що Дмитро Нескоромний спільно зі співробітником Антитерористичного центру при СБУ Юрієм Расюком вирішили позбавити життя начальника ГУВБ СБУ Андрія Наумова.

В якості доказів Служба Безпеки наводить оперативні відеоматеріали та аудіозаписи розмов Нескоромного, Расюка та їх спільників. Судячи з усього, зловмисники планували організацію вбивста та обговорювали його деталі здебільшого по телефону, що вже свідчить про “високий” професіоналізм колишніх спецпризначенців. Втім, без особистих зустрічей теж не обійшлось.

За версією слідства основним мотивом злочину став той факт, що Андрій Наумов був перешкодою для повернення Дмитра Нескоромного на високу посаду в керівництві Служби, а також виступав проти призначення окремих членів екскоманди Нескоромного в СБУ.

Тож, вирішивши “прибрати” незручну людину, фігуранти почали готуватись до здійснення злочину. Вони розробили детальний план посягання на життя А. Наумова, а для цього їм потрібно було організувати стеження за об’єктом, підшукати виконавців та забезпечити їх фінансування. Підготовчими заходами займався співробітник антитеррористичного центру Ю.Расюк, що підтверджується матеріалами справи та відповідними аудіо записами.

 

А на цьому записі зафіксовано зустріч Д.Нескоромного та Ю.Расюка, під час якої обговорювались деталі майбутнього вбивства. 

 

Не зважаючи на задіяні “заходи конспірації”, співробітникам СБУ все-таки вдалось задокументувати протиправну діяльність зловмисників та запобігти замовному вбивству “правої руки” СБУ. Юрія Расюка було затримано 22 січня під час чергової передачі грошових коштів, згодом Шевченківський районний суд м. Києва постановив залишити його під вартою.

Натомість колишньому першому заступнику голови Служби безпеки Дмитру Нескоромному оголошено про підозру за ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 28 та ст. 348 Кримінального кодексу України.

Нескоромного оголошено в розшук, його збираються допитати як підозрюваного, а після цього він відправиться слідом за Ю. Расюком до камери слідчого ізолятора.

 

До слова, Дмитро Нескоромний – колишній заступник голови спецслужби – був призначений на посаду за указом президента Зеленського. Наразі він ніяк не прокоментував даний інцидент. 

Нагадаємо, що у головному офісі “Київводоканалу“ затримали заступника начальника Департамента безпеки за отримання хабаря майже на $40 тис. Ексклюзивний матеріал від кореспондента “ВК” можна переглянути тут

Великий Київ у Google News

підписатися