СБУ обшукує “Київводоканал” – подробиці (ЕКСКЛЮЗИВ)

14:55 21.01

У головному офісі “Київводоканалу“ представники Головного управління Служби безпеки України у м. Києві проводять слідчі дії. “ВК” дізнався подробиці.

СБУ обшукує “Київводоканал” – подробиці (ЕКСКЛЮЗИВ) Фото: Великий Київ

Про це повідомили у комунальному підприємстві на сторінці у Facebook.

Також, у компанії запевнили, що відкриті до співпраці з правоохоронцями, але не назвали причину обшуків.

“У головному офісі ПрАТ “АК “Київводоканал“ відбуваються слідчі дії, які проводить ГУ СБУ у м. Києві. Керівництво компанії відкрито до співпраці. Як тільки будуть подробиці, повідомимо детальніше“, – зазначили у “Київводоканалі”.

Як видно на фото, на вході розбито скло:

Як стало відомо “Великому Києву” з власних джерел, за ознаками ч.4 ст.368-3 ККУ задокументовано факт вимагання заступником начальника Департамента безпеки “Киïвводоканалу” Самарою Iгорем Михайловичем неправомiрноï вигоди у розмiрi 38 200 доларiв США та попереднє отримання першої частини у розмiрi 9 100 доларiв США.

Кошти вимагалися вiд представника комерцiйного пiдприємства за погодження дозволiв на розмiщення об’єктiв зовнiшньоï реклами, що встановленi в зонi прохождення каналiзацiйних та водопровiдних мереж “Киïвводоканалу”.

Сьогодні, 21 січня Самару затримано на “гарячому” у службовому кабiнетi пiд час отримання черговоï частини неправомiрноï вигоди у розмiрi 14 700 доларiв США.

Проводяться невiдкладнi слiдчi дiï.

  

Згодом цю інформацію підтвердили в СБУ.

Зазначається, що викриття посадовця здійснювалось під процесуальним керівництвом Киïвськоï мiсцевоï прокуратури №5 за сприяння керівництва “Киïвводоканалу”.

Нагадаємо, “Київводоканал” переглянув тарифи на 2021 рік.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...