Що робити, якщо відключили світло за борги: інструкція

Автор: Тетяна Сененко
13:12 21.09

Прострочення оплати за спожиту електроенергію навіть на один місяць може бути підставою для направлення попередження клієнту і припинення електропостачання, якщо борг не буде погашений.

Що робити, якщо відключили світло за борги: інструкція

Про це розповіли в YASNO.

Якщо відключення відбулося за борги з постачання електроенергії, спожитої після 1 січня 2019 року, клієнтам YASNO у Києві необхідно:

  1. Сплатити в повному обсязі суму заборгованості на рахунок YASNO (ТОВ «Київські енергетичні послуги»).
  2. Звернутися до електропостачальника YASNO та отримати рахунок на оплату послуги повторного підключення (включає вартість відключення за борги та відновлення електропостачання і сплачується за іншими реквізитами), завітавши до одного з енергоофісів у столиці.

Читайте також: Буде не до ананасів. Економіст прогнозує збільшення цін на харчові продукти та комуналку

Вартість послуг з відключення/підключення розраховує оператор системи розподілу (ОСР) окремо для кожного клієнта. Сума залежить від способу приєднання до електромереж та місцезнаходження електроустановки клієнта.

Якщо відключення відбулося за борги за електроенергію, спожиту до 31 грудня 2018 року, то вирішувати питання з оплати боргу необхідно з оператором системи розподілу, до електромереж якого приєднаний будинок.

До слова, з початком осені на українців очікує багато змін. Найпомітніші із них – у сфері освіти та фінансового моніторингу доходів населення. “Великий Київ” зібрав усі нововведення, які почнуть діяти і які скасували, у короткому дайджесті.

 

Великий Київ у Google News

підписатися