Що не день, то забудова. На місці згорівшої “Колиби” планують звести щось нове

22:58 11.01

В парку Партизанської Слави, який розташований у Дарницькому районі міста, помітили зелений будівельний забор, яким обнесли територію згорілої харчівні “Колиба”. Остання була встановлена тут незаконно, оскільки територія належить до регіонального ландшафтного парку і охороняється законом. Судячи з усього, троє ділків вирішили звести нову незаконну споруду на руїнах старої, неначе це дає їй більше прав знаходитись на території унікального природного комплексу.

Що не день, то забудова. На місці згорівшої “Колиби” планують звести щось нове

Як повідомив киянин Олексій Кіт, молодики не захотіли назвати свої імена та були не надто привітні з ним. З якою метою вони обносять сіткою згарище незнайомці пояснити теж не змогли, але здогадатись не важко.  

Автор допису нагадав, що колишні власники Колиби збудували своє приміщення незаконно, не маючи на те ні дозволу, ні договору аренди на землю. 

За його словами, державна екологічна інспекція столичного округу нарахувала 20 млн. збитків за фактом захоплення території і знищенню дерев.

Нагадаємо, що пожежа в “Forest cafe” (“Колибі”) спалахнула 12 грудня та тривала близько двох годин, допоки вогнеборці не впорались із полум’ям. За цей час встигли згоріти усі меблі та особисті речі, а рятувальникам довелось розібрати близько 200 кв.м дерев‘яних конструкцій. 

Читайте також: Пожежа у Голосієві: згорів заклад харчування, вогонь зачепив сусідні СТО і магазин 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...