Що буде з “Єдністю”? Хто очолить фракцію та зайде у Київраду замість Омельченка

Автор: Володимир Хлєбников
19:14 26.11.2021

Новим головою фракції “Єдність” у Київраді, яку очолював померлий 25 листопада ексмер Києва Олександр Омельченко, може стати Віталій Павлик. З кандидатом на депутатське крісло Омельченка не так все очевидно.

Що буде з “Єдністю”? Хто очолить фракцію та зайде у Київраду замість Омельченка

Фракція “Єдність” представлена у Київській міськраді 14-ма депутатами. Офіційно її очолював 83-річний Олександр Омельченко.

Найімовірніше, що новим керівником фракції стане депутат Віталій Павлик, який регулярно бере участь у погоджувальних нарадах перед сесіями. Його пов’язують з колишнім нардепом Олександром Супруненком, пише РУХ “ЧЕСНО”.

Майже половина фракції “Єдність” пройшла, подолавши виборчу квоту (Вадим Іванченко, Віталій Павлик, Юрій Сулига, Ольга Веремеєнко, Ваган Товмасян і Роман Ярошенко).

Читайте також: Стійка на голові, піднімання Кличків та ДТП: чим запам’ятався Олександр Омельченко

З прохідної частини списку партії “Єдності Омельченка” одразу пішла дев’ятий номер Оксана Поцілуйко (отримала 38 голосів). Натомість депутатом став 13-й номер списку Костянтин Бровченко. Йому довірилися майже 1,3 тисячі виборців. Таким чином, наразі у Київраду може зайти 14-й номер в єдиному виборчому списку “Єдності” Інна Ярмоленко, яка у територіальному виборчому списку набрала 912 голосів.

Інна Ярмоленко у 2020 році балотувалася разом із сестрою Юлією, але, на відміну від неї, не пройшла. Про Інну Ярмоленко відомо, що вона працювала заступницею комерційного директора Фірмової мережі “Київхліб”

Наразі невідомо, чи має намір жінка йти до Київради. Журналісти вже надіслали їй відповідний запит.

У разі, якщо Ярмоленко відмовитися від депутатського мандата, наступною за списком буде чинна депутатка Броварської міської ради (від “Рідного дому”) Наталія Маслова. У 2020 році вона невдало балотувалася до Київради від “Єдності”, але взяла участь у виборах у Броварах (у січні 2021 року) і зрештою стала депутаткою тамтешньої міськради Броварів.

Нагадаємо, 25 листопада на 84-ому році життя помер колишній мер Києва та голова КМДА, депутат Київради IX скликання Олександр Омельченко помер. За кілька днів до смерті Омельченка було госпіталізовано з коронавірусом.

Читайте також: Прощання з ексмером Києва Олександром Омельченком: де і коли

Великий Київ у Google News

підписатися