Що буде з опалювальним сезоном на Київщині – розповів голова КОДА

Автор: Галина Ворона
12:38 13.10

Голова Київської облдержадміністрації запевняє, що Київщина готова до опалювального сезону 2021-2022 і має “цілком достатньо” газу для потреб соціальної сфери та населення. Тож опалювальний сезон розпочнеться вчасно і усі будуть забезпечені стабільною подачею тепла.

Що буде з опалювальним сезоном на Київщині – розповів голова КОДА

Про це Володін розповів на своїй на Facebook-сторінці.

За його словами, на початку тижня відбулось засідання обласної комісії ТЕБ та НС, де обговорили технічні питання прискорення підписання договорів на постачання газу.

Як зазначив Володін, “Нафтогаз України” вже до 15 жовтня готовий підписати всі договори зі споживачами соціальної сфери: школами, садочками, лікарнями, тощо.

Маніпулювати на цій темі вважаю недоречним! Адже ціна на газ для населення складає 7,42 грн, для соціальної сфери повна ціна з ПДВ та тарифом на транспортування– 16,8 грн. Держава всіма способами допомагає місцевому самоврядуванню не допустити кризи, в тому числі, за допомогою спецціни”, – запевнив він.

Читайте також: Утеплитись і не думати про тарифи. Стартував прийом заявок на участь у програмі енергоефективності “70/30”

Нагадаємо, Київрада прийняла рішення, яке не допустить зростання тарифів на тепло і гарячу воду.

Великий Київ у Google News

підписатися