Шестеро киян-захисників отримали у подарунок від міста машини

Автор: Галина Ворона
15:29 03.12.2021

Шестеро столичних ветеранів російсько-української війни, які мають інвалідність 1-2 групи, отримали сьогодні автомобілі, які купили за рахунок міста і переобладнали під потреби кожного з тих, хто їх отримав.

Шестеро киян-захисників отримали у подарунок від міста машини

Як розповів мер Києва Віталій Кличко, який особисто вручив ключі, автомобілі придбали за кошти міської соціальної програми “Турбота. Назустріч киянам”

Я розумію, що ніякі слова та цінні подарунки не повернуть нашим ветеранам здоров’я. І наше завдання сьогодні – зробити їх життя більш комфортним. А також – допомагати з реабілітацією, лікуванням, забезпечити соціальні пільги. І столична влада це робить. Бо ми, всі громадяни України, мешканці столиці – у великому боргу перед нашими захисниками”, – зауважив мер.

Кличко вручив ключі від автівок ветеранам російсько-української війни, які мають інвалідність 1-2 групи Кличко вручив ключі від автівок ветеранам російсько-української війни, які мають інвалідність 1-2 групи Кличко вручив ключі від автівок ветеранам російсько-української війни, які мають інвалідність 1-2 групи Кличко вручив ключі від автівок ветеранам російсько-української війни, які мають інвалідність 1-2 групи Кличко вручив ключі від автівок ветеранам російсько-української війни, які мають інвалідність 1-2 групи

Нагадаємо, 3 грудня відзначається міжнародний день людей з інвалідністю. До цієї дати киянам показали, як виглядали б центральні вулиці Києва, якби стали доступними для людей з інвалідністю. 

Великий Київ у Google News

підписатися