“Шахтар” переміг “Динамо” в 7 турі УПЛ

Автор: Марина Максенко
19:44 16.10.2022

“Донецький “Шахтар” здобуває перемогу над “Динамо” (3:1) в 7 турі Української Прем’єр-ліги

Світлодіодне освітлення

Про це йдеться на сайті клубу.

На 29 хвилині першого тайму “гірники” вийшли вперед. Мудрик навісив з кутового, Траоре зробив скидку, і Зубков розстріляв ворота “Динамо”.

Наприкінці першого тайму Тимчик збив Мудрика на куті штрафного, арбітр призначив пенальті. Нещерет потягнув удар з позначки від Траоре.

Після перерви кияни змогли зрівняти рахунок. Циганков навісив зі штрафного з лівого флангу, і Ванат, який зіграв на випередження, головою переправив м’яч у ворота.

Вже за дві хвилини “Шахтар” знову вийшов вперед. Мудрик прийняв м’яч перед лівим кутом штрафного, змістився у центр і низом пробив точно під штангу.

На 69 хвилині “Динамо” залишилось в меншості. Забарний збив Сікана, який перехопив м’яч і міг вийти один на один з голкіпером.

Сікан таки забив свій гол. На 74 хвилині після довгої передачі на хід Мудрик віддав передачу на порожні ворота Сікану, який закотив м’яч у сітку – 3:1.

“Шахтар” переграє “Динамо” та продовжує займати друге місце в УПЛ. “Динамо” вже на 9 позиції в чемпіонаті України, у них лише 9 очок.