“Вимагаємо справедливого суду”. Сенцов написав листа Зеленському

13:38 10.06.2020

Колишній політв’язень Кремля Олег Сенцов звернувся до президента з вимогою справедливого розслідування “справи Шеремета”.

“Вимагаємо справедливого суду”. Сенцов написав листа Зеленському

Лист Сенцов опублікував на своїй сторінці у facebook.

В листі зазначається, що “переслідування волонтерів та добровольція продовжуються”. 

Яскравий приклад цього – підозрювані у «справі Шеремета»: Волонтер – дитячий кардіохірург Юлія Кузьменко Військовослужбовець ССО – музикант Андрій Антоненко Військова медсестра – Яна Дугарь”,

– пише Сенцов.

Він також зазначив, що тримання цих людей під вартою напружує атмосферу в країні. 

Виходячи з голослівних припущень обвинувачення, відсутності доказів та реноме підозрюваних у «справі Шеремета», а також безпрецедентної кількості відомих та авторитетних людей, які мають особливу довіру в суспільстві, готових взяти підозрюваних на поруки – тримання цих людей під вартою – робить суспільно-небезпечною атмосферу в країні”.

Сенцов зазначає, що “ніхто не зобов’язаний доводити свою невинуватість у вчиненні злочину” і вимагає “справедливого розгляду цієї справи”. 

Вимагаємо від Вас, як Президента України, гарантувати виконання норм Конституції України, дотримання конституційних прав і свобод Ю.Кузьменко, А.Антоненка, Я. Дугарь, забезпечити справедливий розгляд цієї справи незалежним і безстороннім судом з тим, щоб не продовжувалось безпідставне тримання за гратами невинних людей і українське суспільство не втратило віру в справедливість і правосуддя в Україні”.

 Читайте також: Ультрас прийшли до Зеленського спитати про справу Шеремета – репортаж

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...