СБУ: Чауса ми не викрадали, суддя отримує меддопомогу

Автор: Любава Лисичкіна
15:27 31.07.2021

Служба безпеки України не “викрадала” колишнього суддю Дніпровського районного суду м. Києва Миколу Чауса, а діяла в межах закону та своїх повноважень.

СБУ: Чауса ми не викрадали, суддя отримує меддопомогу
оренда квартири Київ

Про це йдеться в офіційному повідомленні СБУ.

Там нагадали, що саме СБУ з травня 2021 року здійснює досудове розслідування кримінального провадження за фактами викрадення екссудді Чауса та незаконного переправлення його через державний кордон.

“У своїх діях Служба безпеки України виходить з того, що згідно з Конституцією України життя людини є найвищою цінністю. І співробітники СБУ виконували свої посадові обов’язки в рамках розслідування відповідного кримінального провадження. Будь-які спроби представити суспільству інформацію в іншому ключі є звичайними маніпуляціями”, – заявляють в СБУ.

Також у СБУ зазначають,  Микола Чаус попросив  викликати саме співробітників СБУ. Згодом слідчі СБ України отримали від Миколи Чауса дані, які свідчать про його викрадення, позбавлення волі та застосування до нього інших протизаконних дій. У зв’язку з відповідною заявою щодо пана Чауса вжито заходів для забезпечення його безпеки.

“Зважаючи на його фізичний і моральний стан після тривалого позбавлення волі, наразі йому надається необхідна медична допомога. Про це окремо поінформовано дружину пана Чауса, слідчі СБУ знаходяться в постійному контакті з його родичами”, – розповіли в СБУ.

Зазначається, що Служба безпеки України вживає необхідних заходів для встановлення всіх обставин викрадення екссудді Чауса, позбавлення його волі та встановлення осіб, які це скоїли.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що НАБУ штурмувала СБУ щоб забрати суддю Чауса (ВІДЕО). Суддю Чауса знайшли в одному спідньому у Вінницькій області і привезли  до Києва. Як відомо,   Миколу Чауса було викрадено у Кишиневі 3 квітня після того, як він утік з України в сусідню республіку в 2016 році. 

Великий Київ у Google News

підписатися