Так ось який ти, “мальчік в трусіках”. Суддю Чауса знайшли в одному спідньому і везуть до Києва

Автор: Тетяна Сененко
17:27 30.07.2021

Співробітники Служби безпеки України везуть знайденого екссуддю Миколу Чауса до Києва.

Так ось який ти, “мальчік в трусіках”. Суддю Чауса знайшли в одному спідньому і везуть до Києва
оренда квартири Київ

 Про це в ефірі «Прямого» заявив адвокат екссудді Ростислав Кравець. Він повідомив, що зараз Чаус перебуває у дорозі до столиці.

«Зазначили, що його везуть в СБУ, в Київ. Але детективи НАБУ в курсі цього», – повідомив адвокат.

Він також розповів, що очікує Миколу Чауса в Україні. Водночас, адвокат наголосив, що наразі він не знає за якою статтею судитимуть Чауса, тож ситуація може різко змінитися.

«Далі, скоріше всього, що СБУ його привезе, і в залежності від того, які статті Кримінального кодексу будуть розглядатись, то… Сьогодні я можу тільки припускати, що в принципі його мають доставити до антикорупційного суду для обрання запобіжного заходу», – пояснив Ростислав Кравець.

Він зауважив, що попри брак часу, засідання суду щодо Чауса може відбутися навіть сьогодні, але адвокат не виключає, що засідання перенесуть на завтра. 

Нагадаємо, сьогодні Могилів-Подільський райвідділ поліції повідомив, що суддя Микола Чаус 30 липня знайшовся у селі Мазурівка Вінницької області.

Українського суддю Миколу Чауса було викрадено у Кишиневі 3 квітня після того, як він утік з України в сусідню республіку в 2016 році. 

Великий Київ у Google News

підписатися