Рятуйся як можеш. В Україні кожен десятий просив субсидії у держави на комуналку

Автор: Любава Лисичкіна
20:43 11.08

У минулому році на виплату пільг та субсидії на оплату житлово-комунальних послуг було спрямовано понад 36 млрд гривень коштів.

Рятуйся як можеш. В Україні кожен десятий просив субсидії у держави на комуналку

Як повідомляє Міністерство фінансів, відомство проаналізувало інформацію про бюджетні видатки на соціальний захист окремих категорій населення  у 2019 ‒ 2020 роках.

Відповідно до наведених даних, практично кожен  десятий українець  у минулому році потребував допомоги на оплату комуналки та оформлював субсидії.  Адже,  4,6 млн осіб  отримали пільги та субсидії на оплату житлово-комунальних послуг та на придбання твердого палива і скрапленого газу.  На це було спрямовано понад 36 млрд гривень коштів.

Водночас для забезпечення виплати щомісяця державної соціальної допомоги 254 тисячам малозабезпечених сімей витрачено понад 11 млрд гривень бюджетних коштів.

Нагадаємо, автоматичного перепризначення субсидій з 1 травня нема тому усі, хто хоче отримати допомогу на оплату житлово-комунальних послуг, мають подати до структурних підрозділів соціального захисту населення пакет документів.

До слова, чи варто переходити на новий тариф від «Нафтогазу», який передбачає оплату частинами.

Великий Київ у Google News

підписатися