Розпродаж стартував! Як замовити тюльпани з “Добропарку”

11:14 16.05.2020

Проект “Поле тюльпанів” у “Добропарку” попрощався з відвідувачами до наступної весни і обіцяє порадувати ще більшою колекцією. А квіти, які в цьому році, нажаль, стали прикрасою стрічки новин через карантин, може замовити кожен.

Розпродаж стартував! Як замовити тюльпани з “Добропарку”

Як повідомляється на сторінці дендропарку у Facebook, для того, щоб оформити замовлення, вкажіть особисті данні та оберіть кількість цибулин. Мінімальна кількість – 18 штук. Замовити можна 18 штук, 27 шт, 45 шт, 99 шт або 135 шт. Вартість однієї цибулинки – 9 грн.

Обрати можна поміж 9 сортів тюльпанів, або замовити “Мікс сортів”. Форма для замовлення за посиланням

Тюльпани будуть надіслані “Новою поштою” у вересні 2020 року.

Влаштуйте куточок краси вдома! Замовляйте кольровий мікс тюльпанів або улюблені сорти для себе та близьких, створивши Добропарк коло себе!”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося раніше, зовсім скоро гості “Добропарку” зможуть насолодитись красою мільйонів петуній і сурфіній. Парк відчинить свої двері для всіх бажаючих вже 5 червня.

Нагадаємо, через карантин у цьому році киянам прийшлось милуватись красою тюльпанів у “Добропарку” онлайн. Але на травневі свята дехто все ж не витримав і усупереч забороні вирішив забарвити похмурі вихідні і відвідати “Добропарк” – на в‘їзді утворився кілометровий затор. Наступного дня поліція закрила всі шляхи до тюльпанових полів. 

Ми зібрали для вас усі онлайн-екскурсії з казковими полями:

Великий Київ у Google News

підписатися