Мільйони тюльпанів “Добропарку” показали з висоти пташиного польоту

19:37 01.05.2020

Понад мільйон тюльпанів почали квітнути найрізноманітнішими барвами в новому великому дендропарку на Київщині, але відкриття “Добропарку” відкладено через карантин. Щойно обмеження послаблять, можна буде побачити парк наживо, а поки – дивіться захоплююче відео яскравих доріжок тюльпанів з висоти пташиного польоту.

Мільйони тюльпанів “Добропарку” показали з висоти пташиного польоту

Ролик опублікував  секретар та виконуючий обов’язки голови Копилівської сільської Ради Володимир Крижевський. Новий дендропарк має площу 400 футбольних полів та знаходиться в селі Мотижин Макарівского району, що на Київщині.

“Мрія інстаграмерів, фотографів, флористів і природолюбів здійснилася. В Україні з’явився великий дендропарк із цілими полями квітів”, – йдеться в описі відео.

Зазначимо, що поле тюльпанів – це лише одна з багатьох цікавинок парку. На відвідувачів чекають безліч локацій: лавандове поле, сад петуній, сад трав, локація з деревоподібними півоніями – 200 видів та ін. Вже висадили 44 тисячі дерев. Топ-15 фактів про новий дендропарк під Києвом – читайте тут.

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Нагадаємо, на Співочому полі також триває ювілейна виставка тюльпанів, але в умовах карантину побачити її красу можливо тільки онлайн.

Великий Київ у Google News

підписатися