На в‘їзді в парк з тюльпанами – кілометровий затор

17:29 02.05.2020

Весняний теплий день і море квітів покликали киян на природу, Незважаючи на всі заклики залишатись вдома через карантин, жителі міста масово вирішили насолодитися прекрасним і вирушили у новий Добропарк, де цвітуть поля тюльпанів.

На в‘їзді в парк з тюльпанами – кілометровий затор Фото: скрін з відео Наш Киев

Як повідомляє НВ, 2 травня у новому дендропарку під Києвом зібралась чимала кількість людей, а на під’їзді до комплексу спостерігався затор довжиною в кілометр – напевно, людям недостатньо було величезної кількості відео з полів.

На відео можна помітити, що більшість людей без масок, а про дистанцію взагалі ніхто нічого не чув.

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Додамо, що в самому комплексі напередодні повідомляли, що закриті на карантин.

На жаль, ми закриті на карантин. Нам би дуже хотілося бачити вас серед різнобарвних доріжок Добропарку. Але маємо дотримуватися карантинних норм, аби бути здоровими і зустрітися на майбутніх проєктах! Щойно карантин послаблять, ми з радістю повідомимо про відкриття! А поки обіцяємо радувати вас яскравими світлинами тюльпанів та знімати побільше сторіс!” − повідомляється на сторінці Добропарку у Facebook.

Як повідомлялось,  в Українці хворі на COVID-19 гуляють на дитмайданчиках. Їх ловлять і супроводжують додому.

Нагадаємо, за порушення карантину введена адміністративна і кримінальна відповідальність. Так, для людей, які самовільно залишили місце карантину або обсервації, передбачено штраф від 17 до 34 тисяч гривень, а для людини що не дотримувалася правил навмисно, і це призвело до поширення хвороби, передбачено штраф від 17 до 51 тисяч гривень, а також обмеження волі та арешт.

У Києві понад понад 52 тисячі киян перебувають на контролі через необхідність дотримуватись самоізоляції. Серед них ті, хто повернувся з-за кордону або контактував з хворими.

Великий Київ у Google News

підписатися