Розклад змагань Олімпіади на 4 серпня: фінал для Парвіза Насібова та Жана Беленюка

Автор: Любава Лисичкіна
20:01 03.08.2021

Завтра, 4 серпня, на старт Ігор ХХХІІ Олімпіади вийде 17 представників України.

Світлодіодне освітлення
Як і коли проходитимуть змагання повідомив НОК України.

З 05:30 – до 57 кг: Тетяна Кіт. Півфінали з 12.15
14:55 – до 62 кг (сутичка за бронзу): Ірина Коляденко.

13:30 – довільний дует (фінал): Анастасія Савчук і Марта Федіна

Результати-онлайн на офіційному сайті ОІ-2020.

Трансляція (з можливістю керувати прямим ефіром: поставити на паузу або відмотати до потрібного моменту, а також дивитися у записі) на сервісі Sweet.tv , що є офіційним партнером НОК України, телеканалі UA: Перший та сайті.

Наразі, Україна має шість  “бронзових” медалей  і одне “срібло”.  Першу медаль  здобула дзюдоїстка Дар’я Білодід, другу нафехтував  Ігор Рейзлін, третю здобули Олена Костевич і Олег Омельчук в стрільбі з пневматичного пістолета. Четверту здобув  пловець Михайло Романчук: він  виграв бронзову медаль Олімпійських ігор на дистанції 800 метрів вільним стилем.

П’яту медаль 31 липня виграла перша ракетка вітчизняного тенісу  Еліна Світоліна: вона  здобула першу олімпійську медаль в історії українського тенісу, бронзову нагороду Олімпіади.

Плавець Михайло Романчук здобув для України  срібну  медаль на дистанції 1500 метрів.

Сьогодні, борчиня Алла Черкасова завоювала для України  бронзову медаль Олімпіади в Токіо.