Родину скандально звільненого з МВС Гогілашвілі охороняє “Альфа” СБУ -ЗМІ

Автор: Любава Лисичкіна
22:22 14.12.2021

Виявилося, що секретарка Президента Володимира Зеленського Марія Левченко є дружиною колишнього заступника міністра внутрішніх справ Олександра Гогілашвілі. ЗМІ виявили використання охорони від одного з правоохоронних органів, простеживши за сином родини Гогілашвілі.

Родину скандально звільненого з МВС Гогілашвілі охороняє “Альфа” СБУ -ЗМІ

Про це повідомляє  Bihus.Info, знімальна група якого зафіксувала цей факт.

Хлопчик і броньоване авто

У листопаді 2021 р. знімальна група Bihus.Info працювала біля комплексу “Парковий”, де відбувалося засідання президентської фракції “Слуга народу”.  У цей час до входу в комплекс під’їхав автомобіль Chevrolet Suburban з номерами Служби безпеки України. Судячи з товщини дверцят та віконних рамок, автомобіль броньований. З автомобіля вийшов чоловік, за ним – хлопчик.

Хлопчиком виявився син  помічниці президента Марії Левченко і (на той час) заступника міністра внутрішніх справ Олександра Гогілашвілі. 

Хлопчик поїхав з “Паркового” вже на іншому авто – сірій Mazda 3. Ця машина зареєстрована на Марію Левченко. А от номерний знак автомобіля, який привіз хлопця до “Паркового”, закріплений за автомобілем Volkswagen Transporter. Партія таких у 2019 році надійшла на баланс СБУ. 

У чоловіку, який вийшов з машини перед хлопцем, джерела Bihus.Info у правоохоронних органах впізнали співробітника спецпідрозділу “Альфа” СБУ.

Охорона від СБУ  

Редакція Bihus.Info звернулася із запитом до Служби безпеки України. Ми запитали, чому автомобіль з номерними знаками СБУ перевозив дитину. І чи наданий він у користування Марії Левченко або Олександру Гогілашвілі.

З офіційної відповіді СБУ на запит Bihus.Info випливає, що родині Левченко-Гогілашвілі надана охорона спецслужби.

“У відповідь на ваш запит зазначаємо, що інформація, котра стосується осіб, яким за потреби та при наявності відповідних підстав надається охорона, є конфіденційною, – повідомили в СБУ. – Окремо звертаємо вашу увагу на те, що СБУ діє виключно в межах та у спосіб, визначений законодавством України. Це стосується діяльності із забезпечення безпеки охоронюваних осіб та членів їх сімей в тому числі”.

Окрім відповіді СБУ, редакція також отримала підтвердження з іншого правоохоронного органу, що родині Гогілашвілі надана охорона “Альфи”. 

З яких причин СБУ здійснює “забезпечення безпеки” родини Левченко-Гогілашвілі, у спецслужбі не уточнили. Марія Левченко та Олександр Гогілашвілі не відповіли на телефонні дзвінки і проігнорували надіслані редакцією запитання.

“Альфа” СБУ може надавати охорону учасникам кримінального провадження. Цим подекуди користуються як шпариною посадовці, яким не передбачена держохорона.

У таких випадках для отримання охорони від одного з правоохоронних органів використовується кримінальне провадження про нібито загрозу життю.

Помічниці президента і заступнику міністра за посадою держохорона не передбачена.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України звільнив Олександра Гогілашвілі з посади заступника міністра внутрішніх справ після скандалу на блокпосту в Донецькій області. Сам чиновник стверджує, що за два роки перебування на посаді встиг багато чого зробити, тому йому не соромно.

Нагадаємо, 11 грудня в мережі з’явилося відео, на якому Олександр Гогілашвілі на в’їзді до Донецької області поскандалив із правоохоронцями через те, що ті зупинили його автівку. Зокрема, він звинувачував копів у тому, що вони досі не впізнають його. Гогілашвілі заявив, що він єдиний заступник міністра “з таким е*алом”, а також погрожував поліцейським і ліз у бійку.

Згодом стало відомо, що  заступник міністра Гогілашвілі “бикує” не вперше. Інцидент у Києві (ВІДЕО).

Пізніше міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив, що ініціює проведення розслідування інциденту за участю свого заступника та усунення його від посади на цей період. Сам Гогілашвілі вибачився “за свою зайву емоційність” і пообіцяв сприяти проведенню розслідування.

Великий Київ у Google News

підписатися