Реконструкцію Шулявського шляхопроводу подовжили – дата

17:35 12.01

Реконструкцію Шулявського шляхопроводу продовжили до 31 грудня 2021 року.

Реконструкцію Шулявського шляхопроводу подовжили – дата

Про це свідчить фото додаткового договору між КУ “Дирекція будівництва дорожніх споруд м. Києва” та компанією-підрядчиком, яка займається ремонтом Шулявського мосту, що оприлюднив у Telegram-каналі журналіст Євген Куксін.

Згідно з документом, укладеним 24 грудня 2020, “сторони дійшли згоди” подовжити термін завершення робіт по реставрації моста до 31 грудня 2021 року.

Причина такого рішення – тривалість перевірки актів виконаних робіт експертною організацією і введення на території України карантинних обмежень.

От тільки карантин було введено після їзди Кличка квадроциклом в новорічному вбранні. Тоді прес-служба КМДА чомусь назвала цю процесію урочистим відкриттям”, – зауважив журналіст, додавши, що реконструкція розв’язки обійшлася місту майже в 2 млрд грн.

Нагадаємо, Шулявський шляхопровід після реконструкції відкрили напередодні 2020 року, а менш як за рік, 15 грудня 2021 близько 14:00-15:00 впали три опори освітлення на Шулявському шляхопроводі в напрямку вулиць Гетьмана та Довженка. Через інцидент пошкоджено 9 автомобілів. На щастя, люди не постраждали. Момент падіння попав на відео. Мер Києва одразу відреагував на подію та сказав, що причини аварії встановлюють правоохоронці. Також він заявив, що опори генпідрядник мінятиме власним коштом та відшкодує збитки власникам пошкоджених автомобілів. Згодом від гріха подалі на Шулявці прибрали всі стовпи

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...