Хто заплатить власникам розбитих стовпами авто на Шулявці – пояснення Кличка

14:34 16.12.2020

Мер Києва Віталій Кличко висловив обурення тим, що на відкритому рік тому Шулявському мосту впали три опори освітлення, і наголосив, що опори генпідрядник мінятиме власним коштом та відшкодує збитки власникам пошкоджених автомобілів.

Хто заплатить власникам розбитих стовпами авто на Шулявці – пояснення Кличка

Про це він заявив під час сьогоднішнього брифінгу.

Генпідрядник, який давав гарантію на експлуатацію об’єкту, здійснить усі роботи власним коштом. Також “Дирекція будівництва шляхо-транспортних споруд”, як замовник будівництва звернеться в суд щодо відшкодування підрядником збитків за пошкоджені автомобілі”, – заявив мер Києва.

Мер столиці нагадав, що вчора він і «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» звернулись до правоохоронців: встановити причини падіння трьох опор, щоб винні в цьому понесли відповідальність.

Підкреслю: за якість робіт на об’єкті відповідає генпідрядник. Висновки щодо якості робіт та безпечності експлуатації об’єкту надає компанія з технічного нагляду – як незалежна організація. Прокуратура столиці порушила кримінальну справу і ми розраховуємо, що розслідування буде оперативним і прозорим, щоб усі винні понесли відповідальність. Я в цьому як мер столиці, який відкривав міст, зацікавлений найбільше! Бо розумію, що це – моя репутація!” – підкреслив Кличко.

Як повідомлялося, через падіння опор на Шулявському шляхопроводі пошкоджено 9 автомобілів. На щастя, люди не постраждали.

Нагадаємо, 15 грудня близько 14:00-15:00 впали три опори освітлення в районі транспортної розв’язки на Шулявському шляхопроводі в напрямку вулиць Гетьмана та Довженка. Мер Києва одразу відреагував на подію та сказав, що причини аварії встановлюють правоохоронці.

“Великий Київ” побував на місці і подивився, що там відбувалося.

Великий Київ у Google News

підписатися