Реформа дитбудинків: у Києві створять центр соціальної підтримки дітей

Автор: Галина Ворона
18:53 22.04

У столиці створять Київський міський центр соціальної підтримки дітей, де на постійній основі перебуватимуть діти, що не потребують паліативної допомоги. Умови у новому закладі будуть наближені до сімейних, що позитивно впливатиме на розвиток маленьких вихованців.

Реформа дитбудинків: у Києві створять центр соціальної підтримки дітей

Таке рішення прийняли сьогодні, 22 квітня, на пленарному засіданні Київської міської ради ІХ скликання. Рішення підтримали 75 депутатів.

Новий заклад працюватиме на базі будинку дитини ім. М. Городецького.

У Київраді пояснили, що створення нового Центру необхідне в рамках реформи догляду за дітьми-сиротами та дітьми, які позбавлені батьківського піклування. Після реформи діти, що не потребують паліативної допомоги, не можуть перебувати в закладах охорони здоров’я понад 45 днів. Натомість у Центрі діти зможуть перебувати на постійній основі.

За даними Київради, на сьогодні в будинках дитини “Берізка” та ім. Городецького виховуються 105 дітей, але після реформи більша частина з них не зможе перебувати в цих закладах. А заклади соціально-психологічної допомоги, які підпорядковані Службі у справах дітей, не можуть утримувати дітей віком до 4-х років та дітей із вадами фізичного та розумового розвитку. Здебільшого, саме такі діти і проживають у згаданих закладах.

Саме тому створення нового Центру, який буде пристосований до виховання і утримання таких дітей, є дуже своєчасним і необхідним, пояснили в міськраді.

Читайте також: У центрі реабілітації дітей з інвалідністю немає ліфта. Батьки 20 років носять дітей на руках 

Нагадаємо, Київський міський будинок дитини “Берізка” та Київський міський будинок дитини ім. М. М. Городецького будуть об’єднані і реорганізовані. На їхній базі створять Центр медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям, де будуть створені всі умови для всебічного розвитку та реабілітації дітей – як сиріт, так і тих, що мають батьків.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...