У центрі реабілітації дітей з інвалідністю немає ліфта. Батьки 20 років носять дітей на руках

Автор: Галина Ворона
20:30 20.04

У Києві є Український центр реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи МОЗу. Там проходять лікування діти з ДЦП, паралічем, з ураженням головного та спинного мозку, які пересуваються у колісних кріслах. При цьому у закладі немає ліфту і батьки змушені носити дітей з поверху на поверх на руках. Точніше, ліфт є – придбали спонсори, але з невідомих причин запустити його так і не вдалося. І так триває вже 20 років.

У центрі реабілітації дітей з інвалідністю немає ліфта. Батьки 20 років носять дітей на руках

Про це пишуть у групі “Цар-пандус”.

Там кажуть, що на відсутність ліфта їм поскаржились батьки, і додали скріни дописів про те, як доводиться носити дітей на руках.

У спільноті кажуть, що батьки вже звертались куди могли: і до прем’єрів, і до міністрів, і до мерів, але “віз і нині там” – коштів немає. Ліфт не працює.

Ми відкрито звертаємось до: президента України Володимира Зеленського, першої леді Олени Зеленської, прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, уповноваженого президента України з прав людей з інвалідністю Валерія Сушкевича, уповноваженого Ппрезидента України з прав дитини Миколи Кулебі, міністра охорони здоров’я України Максима Степанова, Київського міського голови Віталія Кличка з проханням втрутитися у ситуацію, вирішити питання та запустити вже встановлений ліфт.

Додамо, що цей центр розташовується на вулиці Богатирській, 30, в 3,5 км від ст. м “Героїв Дніпра”.

Читайте також: Київрада проголосувала за створення Центру медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...