Реалістичні ляльки, прикраси, стімпанк-декор. Що ще буде на виставці хендмейду від ветеранів

20:24 23.11.2020

Українські хлопці, що воювали на Донбасі, доволі часто знаходять у мирному житті заняття до душі і настільки віддаються справі, що можуть надихати інших. Один із таких прикладів – виставка «Творчі студії майстрів-ветеранів». яка відбудеться найближчим часом у столиці. Ветерани АТО/ООС покажуть на ній свої вироби ручної роботи.

Реалістичні ляльки, прикраси, стімпанк-декор. Що ще буде на виставці хендмейду від ветеранів

Як розповіли організатори заходу, на виставці буде представлено широке коло виробів ручної роботи від ветеранів, зокрема реалістичні ляльки Сергія Бондаря та його учня Коноваленка Сергія, оригінальні предмети інтер’єру у стилі стімпанк Дмитра Ландара, прикраси, зроблені своїми руками від Ірини Цвілої та Олександра Самойлікова, копії давніх київських будівель з сірників Ярослави Гаркуші, картини Павла Юрчука та Василя Піддубного, ікони Тамари Довгич та кам’яні скульптури Владислава Ільницького, вироби з дерева Костянтина Федичева та вироби з металу Олександра Чалапчія.

За словами організаторів, мета виставки – популяризація ветеранської творчості як ефективного методу відновлення після війни, сприяння самозайнятості та реінтеграції ветеранів АТО/ООС, формування позитивного образу ветерана та розширення можливостей соціальної адаптації учасників бойових дій шляхом створення платформи для творчого та професійного розвитку.

Початок виставки: 3 грудня о 12:00, виставка проходитиме: 3-4 та 7-8 грудня 2020 (з 11:00 до 17:00 щодня).

Місце проведення: Національний музей Тараса Шевченка (м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 12). Відвідування виставки та серії супутніх заходів – безкоштовне.

Читайте також: Батькам української дипломатії присвятили вуличну виставку. Відвідати її можна онлайн

Нагадаємо, у столичному музеї відкрилась виставка до ювілею народної художниці Катерини Білокур – окрім самих робіт, експозицію доповнюють листи та інтерактивні технології.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...