Рашисти запровадили процедуру “фільтрації” у кожному окупованому місті

Автор: Марія Супрун
03:40 18.05

Російські окупанти запровадили процедуру “фільтрації” у кожному тимчасово окупованому українському місті. За даними партнерських правозахисних організацій її пройшли вже понад 37 тисяч громадян. Зараз цю процедуру також проходять люди, які були примусово депортовані в рф.

Рашисти запровадили процедуру “фільтрації” у кожному окупованому місті

Як повідомила уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова, для “особливо небезпечних” в ідеологічному розумінні та “неблагонадійних” українців “фільтрація” стає постійною – люди змушені її проходити кожні три дні.

Громадян України допитують, ретельно оглядають, при цьому утримують в нелюдських умовах, принижують і катують.

Це не просто дискримінація українців за ознакою національності, це один із елементів тотального геноциду нашої нації…Будь-який примус фізичного чи морального порядку до цивільного населення, зокрема з метою отримання від них або від третіх осіб якихось відомостей, є грубим порушенням міжнародного гуманітарного права та звичаїв ведення війни“, – наголошує Денісова.

Вона звернулася до Комісії ООН з проханням розслідування порушень прав людини під час військового вторгнення рф в Україну врахувати ці факти воєнних злочинів та порушень прав людини в Україні з боку держави-окупанта.

Нагадаємо, ідентифіковано ще одного окупанта, який ґвалтував жінок на Київщині (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися